تعمیر و نگهداری برق – تعمیر تاسیسات برق – تعمیر و نگهداری تاسیسات برق – شرکت نگهداری برق – شرکت  تعمیر و نگهداری برق

نگهداری مدون و برنامه ریزی شده به تاسیسات کارخانجات ، برجها ، موتورخانه و غیره که در آن از سرمایه های موجود ، دستگاه ها، تجهیزات، ماشین آلات  و زیر ساخت ها در راستای تولید و تامین مشتری استفاده می شوند ارزش می دهد. این برنامه و زمان بندی باعث به حداقل رسیدن اتلاف زمان و منابع و استفاده از آنها در جهت فعال کردن سرمایه های موجود و در نتیجه افزایش حداکثری تولید ، می شود.

در نگاهی ساده متوجه می شویم که نگهداری و تعمیر دستگاه ها و تجهیزات از خود آنها مهمتر و ارزنده تر است و اعمال آن در سیستم ضروری و اجتناب ناپذیر است و حاصل آن فعالیت مداوم دستگاه ها و سرویس دهی آنها به سیستم هست. در دنیای رقابتی امروز، علم نگهداری در مدیریت دستگاه ها و تجهیزات و عمر فعال آنها رشد کرده و به عنوان یک زیر مجموعه الزامی در مدیریت سرمایه ها تعریف شده است به صورتیکه مدیریت سرمایه های فیزیکی و موجود باعث افزایش عمر و دوره کاربری آنها و در نهایت بالاترین سود و بازده ممکن می گردد.

تعمیر و نگهداری تاسیسات برق – تعمیر و نگهداری برق – نگهداری تاسیسات برق 
تعمیر و نگهداری برق

در همین راستا، وجود فاکتورهای زیر الزامی است و تنها در گروی اجرای صحیح  و علمی نگهداری محقق می شود :

 • کاهش خطر و ریسک ناشی از فعالیت سیستم
 • اجتناب از خرابی دستگاه ها و تجهیزات
 • تامین تجهیزات پایا و ماندگار و با کیفیت
 • محدود کردن ضررات و زیان های ناشی از فعالیت دستگاه ها
 • تولید و خروجی حداکثری
شرکت تعمیر و نگهداری برق

خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات برق

.

پشتیبانی پس از نصب و راه اندازی سیستمهای الکتریکال از جمله مهمترین مباحث پیرامون کلیه عملیات های الکتریکال می باشد و بعضاً عدم بهره برداری مناسب ، عدم توجه به بازدید و بررسی تجهیزات الکتریکال از لحاظ شرایط بهره برداری و عملکرد ، موجب تحمیل خسارت های جبران ناپذیر به مصرف کنندگان از خدمات این تجهیزات می شود . همچنین با توجه به عدم وجود دانش تخصصی در این حوزه در نزد بهره برداران اهمیت این موضوع را دو چندان می نماید. لازم به ذکر است که در این میان زمان از مهمترین پارامترهای پیش رو می باشد.

این شرکت  با بهره گیری از توان علمی و عملی مهندسین با تجربه و با تکیه بر دانش آنها ، امکان همراهی مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان و بالاترین سطح اطمینان را مهیا نموده است.

حوزه های فعالیت این شرکت در زمینه تعمیر و نگهداری 

 • تعمیر و نگهداری تاسیسات الکتریکی ساختمان های مسکونی، تجاری ، اداری و برجها
 • تعمیر و نگهداری تاسیسات الکتریکی بانک ها و مراکز دولتی و خصوصی یا مراکز داده
 • تعمیر و نگهداری تاسیسات الکتریکی سازمانها ، کارخانجات و برجها
 • تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکال هوشمند ، اضطراری، پارکینگ، استخر
 • تعمیر و نگهداری سیستم های کنترلیPLC
 • تعمیر و نگهداری و راهبری سیستم کنترل هوشمند ساختمان BMS
تعمیر تاسیسات برق
نگهداری و تعمیرات برق- تعمیرات برق – تعمیرات تابلو برق-  شرکت نگهداری تاسیسات برق- شرکت تاسیسات برق-تعمیر و نگهداری تاسیسات برق – تعمیر و نگهداری برق ساختمان -شرکت تعمیر و نگهداری برق ساختمان – تعمیر و نگهداری برق – تعمیر تاسیسات برق – تعمیر و نگهداری تاسیسات برق– شرکت  تعمیر و نگهداری برق- – شرکت نگهداری برق

تعمیر و نگهداری برق – تعمیر تاسیسات برق – تعمیر و نگهداری تاسیسات برق –  شرکت نگهداری برق